Grand Spinn Netent Slot Oyunu

Netent oyun yapımcısı tarafından yapılan Grand Spinn, Multiplier Wilds, Mini, Midi ve Mega Jackpot’ları içeren tek ödemeli, üç silindirli bir çevrimiçi slot oyunudur.

NetEnt, Grand Spinn’i tanıtırken bu kez slot oyununu farklı bir şekilde ele alıyor. Bu oyun, NetEnt tarafından üretilen diğer oyunların aksine, daha küçük bir yuva boyutuna sahiptir, yani 1 satır 3 makara. Oyunu ızgara boyutuna göre yargılamayın çünkü Grand Spinn’in ihtişamı sadece makaralarından değil, aynı zamanda özel özelliklerinden ve birinci sınıf tasarımından kaynaklanmaktadır.

Bu NetEnt oyununun size aşamalı bir ikramiye kazanma şansı vermesini ister misiniz ? Oyunun iki versiyonu var: Grand Spinn ve Grand Spinn Superpot. İkincisi, oyunun süper ikramiyesi olarak büyüyen büyüyen bir ödül havuzuna sahip başlıktırbölümdür. Hangi sürümü oynatmayı seçerseniz seçin, aynı görsel-işitsel kaliteyi ve oynanış basitliğini elde edersiniz. Ayrıca, oyunun ne kadar estetik bir şekilde hazırlanmış olduğuna bakmaktan keyif alacaksınız. Bar, Lucky 7 ve Fruit sembolleri gibi klasik sembollerin hepsi animasyonlu ve ödüllendirici bir şekilde sunuluyor.

Grand Spinn Slot Oyununun Özellikleri

Oyun kazanmak için sembolleri yan yana getirmek gerekir sadece 1 ödeme hattı vardır. Ancak Grand Spinn slotu size büyük ödüller yakalama şansı verecek kadar cömerttir. Bu nedenle oyuna aşağıdaki özellikler dahil edildi:

  • Grand Spinn, jackpotların dağıtıldığı rastgele durumlarda en büyüğüdür. Bir itme işleminden sonra Mini, Midi veya Mega Jackpot’u bahis seviyenizin 10.000 katına kadar kazanabilirsiniz!
  • Tek ödeme çizgisinde kazanan bir kombo oluşturduğunuzda, Sürükleme özelliği etkinleşir. Burada, ilk makara dürtülecek, yani üstündeki sembol ödeme çizgisinde göstermek için aşağı doğru hareket edecektir. Bu sembol, ittiği sembol ile aynıysa, ek ödeme yapılır. Dürtme, bir sonraki gösterilecek sembol farklı olana kadar gerçekleşir.
  • Çarpanları olan wild’lar Ok ve Jackpot simgeleri dışında herhangi bir sembolün yerine geçmek için makaralara inebilir. Ödeme çizgisindeki bir, iki veya üç Çarpan Wilds, bahsinize sırasıyla 2x, 4x veya 8x eşit bir ödeme verecektir.

İlk bakışta oyun sade, düz olsa da, daha derine inince sizi şaşırtacak. Oyun tarafından alınan klasik mekanikler ve mevcut bonus özelliklerinden elde edebileceğiniz kazançlı ödüller, harika bir çılgınlık için mükemmel bir kombinasyon.

Konuda 1 Yorum Var

  1. Pingback: En iyi Online Slot Yazılım Sağlayıcıları | Tipobet

Yorum Yap

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir