West Town Online Slot Oyunu

BGaming tarafından piyasaya sunulan slot oyunu West Town, sizi çarpanları ve ücretsiz dönüşleri kazanmak için Vahşi Batı’da yeni bir maceraya götürür. Bahsinizin 5000 katını bile kazanç sağlayabilirsiniz. Slot oyunlarında şansınıza güveniyor musunuz ? O zaman gelin öncelikle West Town slot oyununu inceleyelim.

BGaming’in West Town slot oyunu, Vahşi Batı’ya götürüldüğünüzde içinizdeki kovboyları serbest bırakacak. Bu slot oyununda düşmanca bir çöl, ahşap binalar, güçlü atlar ve ödüllendirici ödemeler bulunmaktadır. Oyunu yüklediğinizde, çarkların şaşırtıcı ödüller kazanmanız için döndüğü küçük bir terk edilmiş köy göreceksiniz. West Town slot oynamaya devam etmek için başka bir neden bulabilir misiniz ? Öğrenmek için okumaya devam edin.

West Town, Batı’daki küçük bir köyde yer alır. Ortamın boşluğuna rağmen, arka planda oynayan banjos, çevresi insanlarla dolu gibi hissetmenizi sağlayacaktır. Makaraların üzerindeki simgeler görevinizin ne olduğuna dair bir ipucu verecektir. Birkaç isim vermek için Silah, Hazine Kutusu, Şerif Rozeti ve Aranıyor posterini göreceksiniz. Bu semboller size, şerifin gizemli adamı yakalaması için yardım etmeniz gereken bir izlenim veriyor. Ancak, Free Spins modunu tetiklediğinizde bu simgeler kart sembollerine dönüşür. Oyunun genel tasarımı ve sesleri sizi hayal kırıklığına uğratmayacak. Aslında, size Vahşi Batı’da olma hissi veren oyunun ayrıntılı arka planını takdir edeceksiniz.

West Town slot oyunu nasıl oynanır ?

Eşleşmeler oluşturmadan önce bir bahis yapmanız gerekir. West Town slotu, bahsinizi 0,90 ila 9 jeton arasında ayarlamanıza olanak tanır. Ayrıca, bahsinizi spin başına dokuz jetona ayarlayan bir Max Bet düğmesi ve makaraların otomatik olarak 1.000 kata kadar dönmesini sağlayan Otomatik Döndürme düğmesi de bulacaksınız. Slot oyununda, tüm eller soldan sağa doğru yapılan dokuz ayarlanabilir ödeme çizgisine sahip 5 × 3 düzeninde ayarlanır. Dahası, oyun her bir spin sonuçlarını kontrol etmenizi sağlayan makul bir özelliğe sahiptir. Oyunu gerçek para kullanmadan önce eğlenceli krediler kullanarak da oynayabilirsiniz. Böylece oyun hakkında bilgi edinirken paranızı kaybetmezsiniz.

Bonuslar ve Özellikleri

West Town’a yolculuğunuz, daha fazla kazanan kombinasyonlar oluşturmanıza yardımcı olabilecek özel simgelerle geliyor. Daha büyük ödüller için bu simgelere dikkat edin.Wild, Scatter, Free Spin ve Joker simgesi, makaralardaki herhangi bir kart sembolünün yerini alabilecek Wild sembolüdür. Bir ödeme hattında benzersiz bir kombinasyon oluşturduğunda size 5.000 jeton kazandırabilir. Öte yandan, Scatter sembolü Haydut simgesidir. Makaralarda üç saçılma göründüğünde, Serbest Döndürme modu etkinleştirilir ve 10 serbest dönüş alırsınız.

Royal Flush kombinasyonu, ücretsiz döndürme modunda tüm simgeler kart sembollerine dönüşür. Bu özellik etkinleştirildiğinde, orta sırada bir floş royal belirdiğinde kazancınızı 15 kata kadar çarpabilirsiniz. Diğer slot oyunlarıyla karşılaştırıldığında, West Town slotunun bonusları azdır. Aslında, ekstra ödüller kazanmak için Wild ve Scatter sembollerine güveneceksiniz.

Tipobet slot oyunları olarak müşterilerine en kaliteli slot oyunlarını sunmaya devam ediyor. Sizlerde West Town veya daha farklı kaliteli slot oyunları oynamak isterseniz sitemiz üzerinden tipobet sitesini ziyaret edebilirsiniz. Herkese bol şans ve kazançlar dileriz.

Konuda 1 Yorum Var

  1. Pingback: Slot Oyunu Seçerken Dikkat Etmeniz Gerekenler | Tipobet

Yorum Yap

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir